Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

ZDROWO, BEZPIECZNIE, W TROSCE O PLANETĘ

Bardzo ważne jest dla nas bezpieczeństwo dzieci, dlatego też dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasze przedszkole i żłobek spełniało wszelkie wymogi straży pożarnej i sanepidu. Posiadamy wytyczone drogi pożarowe, ewakuacyjne, nowoczesny system przeciwpożarowy. Do wykończenia wnętrz zostały użyte tylko atestowane, ekologiczne materiały. Każda z sal jest indywidualnie wentylowana. Aby zadbać o zdrowie dzieci w salach znajdują się profesjonalne oczyszczacze powietrza.

Część energii elektrycznej odzyskujemy z energii słonecznej poprzez system fotowoltaiczny.

Pomoce i zabawki, które są do dyspozycji dzieci spełniają najwyższe normy UE, w większości są to naturalne pomoce edukacyjne oraz atestowane zabawki wykonane z surowców naturalnych (len, bawełna, drewno, metal, szkło, stal, bio plastik).

Zabawki ogrodowe wykonane są z bio plastiku z trzciny cukrowej, która w 100% jest zrównoważonym surowcem. Zabawki te są przyjazne dla środowiska i nie zawierają szkodliwych chemikaliów. Mamy również zabawki ogrodowe wykonane w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu z oznakowaniem ekologicznym oraz certyfikatem Nordic Swan.